0800 333 009

Zbývá vám pár dní do výplaty a vy se již potýkáte s nedostatkem financí? Potřebujete na posledních pár dní v měsíci určitou finanční hotovost, abyste je bez problémů přečkali, než vám přijde výplata od zaměstnavatele?  Využijte proto možnost půjčky před výplatou, která vám bude poskytnuta ihned.

Rychlá půjčka může vyřešit momentální nedostatek peněz

Rychlé půjčky před výplatou jsou v poslední době velice populárním nebankovním produktem. Každému se totiž může stát, že ve zbytku měsíce finančně nevyjde a proto poté potřebuje sehnat finanční hotovost. Navíc je tento typ půjčky poskytován ve výši maximálně několika tisíc korun, což je částka, kterou lze po přijetí peněz ze zaměstnání, bez větších problémů vrátit.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Stanovte si dobu splácení

Půjčku lze sjednat pohodlně přes internet, načež vám následně budou peníze odeslány na váš bankovní účet. K dispozici je tedy budete mít pravděpodobně do druhého pracovního dne. U některých společností si lze nechat poslat částku i složenkou, což je však několik dnů trvající proces.

Doba splatnosti poté bývá různá, s tím, že máte několik možností výběru. Ať již 7, 15 nebo 30 dní. Samozřejmě platí, že čím dříve dojde ke splacení, tím nižší úrok zaplatíte. Pokud tedy nezvolíte společnost, která nabízí první půjčku zcela zdarma a je tedy jedno, kdy peníze vrátíte. Bude-li to samozřejmě v určeném termínu.

Jak probíhá žádost?

  1. Vyplňte nezávaznou žádost

    Vyplňte všechny položky žádosti a odešlete jí.

  2. Budete kontaktováni

    Operátor call centra s Vámi probere detaily půjčky.

  3. Peníze jsou Vaše

    Peníze můžete mít na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Půjčku získá většina žadatelů

Při schvalování žádosti o půjčku jsou nebankovní instituce velmi mírné, díky čemu uspěje téměř každý žadatel. Důležité je především prokázat příjmy a tedy schopnost splácet. Mnoho poskytovatelů poté nenahlíží ani do registru dlužníků.

Časté jsou také různe akce společností jako třeba půjčka bez registračního poplatku nebo první půjčka zdarma.

Co říkají spokojení klienti

"Půjčil jsem si a nemusel jsem přitom shánět ručitele. Půjčku mám splacenou a vím, na koho se obrátit, kdybych v budoucnu potřeboval peníze."

Jan D.